İyunun 26-da Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyeva və Bakı Media Mərkəzinin rəhbəri Arzu Əliyeva Bakı Bulvarında keçirilən “CandyFest” yay festivalını ziyarət ediblər
Əvvəlcə qonaqlara festival barədə ətraflı məlumat verilib. Bildirilib ki, iyunun 1-dən başlayan festival iyulun sonunadək davam edəcək. Burada hər yaş qrupundan olan qonaqlar üçün təqdimatlar nəzərdə tutulub. Qeyd olunub ki, festival zamanı hər gün saat 17:00-dan 19:00-dək uşaqlar üçün maraqlı tamaşalar, interaktiv oyunlar və əyləncə proqramları təşkil olunur. Ziyarət zamanı Leyla Əliyeva və Arzu Əliyeva festival çərçivəsində təşkil olunmuş yarmarka ərazisi və müxtəlif köşklərə baş çəkiblər. Qonaqlar köşklərdə təamların dadına baxıb, festival ziyarətçiləri ilə görüşüb, şəkillər çəkdiriblər. Ziyarət zamanı qonaqlara müxtəlif hədiyyələr də təqdim olunub

On June 26, Leyla Aliyeva, Vice-President of the Heydar Aliyev Foundation, and Arzu Aliyeva, Head of Baku Media Center, visited the “CandyFest” summer festival held at Baku Boulevard
On June 26, Leyla Aliyeva, Vice-President of the Heydar Aliyev Foundation, and Arzu Aliyeva, Head of Baku Media Center, visited the "CandyFest" summer festival held at Baku Boulevard
First, the guests were given detailed information about the festival. It was reported that the festival, which started on June 1, will continue until the end of July. Presentations are planned for visitors of all age groups. It was noted that during the festival, interesting shows, interactive games, and entertainment programs for children are organized every day from 5:00 PM to 7:00 PM. During the visit, Leyla Aliyeva and Arzu Aliyeva toured the fair area and various pavilions organized within the festival. The guests tasted dishes at the pavilions, met with festival visitors, and took photos. Various gifts were also presented to the guests during the visit